Musu Spor, 1983 yılından beri geniş ürün yelpazesi ve üstün hizmet anlayışı ile spor ekipmanları sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Hedefimiz yüksek ürün kalitesi geniş ürün yelpazesi ve sınırsız hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinin en üst düzeye ulaşmasını sağlamaktır.

 

Ürün Kalitesi; Yılların üretim tecrübesi ve müşterilerden gelen talepler doğrultusunda üretimini sürekli geliştirerek ve yenileyerek, ürünlerini teknik standartlara uygun, ileri teknoloji ve kaliteli hammadde ile üretmektedir.

 

Geniş Ürün Yelpazesi; Basketbol, voleybol, tenis, futbol, hentbol, badminton, jimnastik malzemeleri, çevre çit ve tel örgü sistemleri gibi birçok spor alanında gerekebilecek bütün aletleri tek bir kaynaktan sağlama avantaıjını sunmaktadır.

 

Sınırsız Hizmet; Satış öncesinde teknik destek sağlayarak müşteri talebine en uygun aletleri sunmak, satış sonrasında ise gerek teslimat, gerekse montaj aşamalarında hızlı, titicz ve kaliteli hizmet vermektedir. Ayrıca tüm ürünler 2 yıl malzeme ve işçilik hatalarına garantilidir.

 

Müşteri Memnuniyeti; Müşteri memnuniyeti esasına dayalı üretim ve servis anlayışına sahip olan Musu Spor, rekabetçi fiyat politikası ve uygun ödeme koşulları ile de müşterilerinin daima yanındadır.

Musu Spor kalitesi ve hizmeti ile sağlıklı bir yaşam için sizlerle birlikte…